Забезпечення житлом – одна з найвагоміших пільг для учасників АТО

Уряд своєю Постановою від 19 жовтня 2016 року затвердив механізм цільової грошової компенсації для придбання житла сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідами І-ІІ груп з числа учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку за місцем проживання.

Це означає, що є можливість самостійно обирати найбільш прийнятне житло та купувати його за рахунок коштів державного бюджету.

Державною підтримкою на придбання житла вже скористалися три жителі району, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, внаслідок чого отримали інвалідність, та дитина загиблого учасника АТО.

За рахунок грошової компенсації цьогоріч для  жителя Малинського району придбана 3-х кімнатна квартира у Малині.