Міська філія Житомирського ОЦЗ на ринку соціальних послуг Малинщини

Протягом січня 2019 року послугами Малинської міської  філії Житомирського обласного центру зайнятості скористалися 686 осіб, статус безробітного мали 474 громадян, з них 173 – жителі району. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 204, з яких 50% укомплектовано. Середня тривалість укомплектування вакансій складала 20 днів. У середньому за січень 2019 року навантаження на одне робоче місце складало 3 особи.

У січні 2019 року за направленням державної служби зайнятості працевлаштовано 100 осіб проти 77 осіб торік, у тому числі  31 зареєстрований безробітний, з яких 8 осіб – жителі сільської місцевості. Середня тривалість пошуку роботи становила 55 днів, тривалість безробіття 125 днів. Кількість працевлаштованих безробітних з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (батьки, які мають дітей віком до 6 років, випускники навчальних закладів, діти-сироти, люди з інвалідністю тощо), становила 19 осіб.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного соціального внеску працевлаштовано 4 безробітних, у тому числі 1 особа працевлаштована на нове робоче місце в пріоритетному виді економічної діяльності.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили 28 безробітних.

Станом на 1 лютого 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 400 осіб, 147 з яких проживають в сільській місцевості.  Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості становить 92.