В Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні – День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Минає 5 років  від трагічних подій 18 – 20 лютого 2014 року,  які забрали життя понад ста активістів Майдану. Так в Україні  з'явилась ще одна сотня – Небесна.

У словосполученні «Небесна Сотня» є конкретні прізвища, імена, адреси з  усіх куточків України. Різних за віком, освітою, життєвим досвідом людей об'єднало єдине  бажання - жити у вільній країні. Саме  на Майдані українці довели всьому світові, що варті кращої долі і майбутнього для себе та своїх дітей і готові боротися за це навіть ціною власних життів.

Квіти на честь загиблих сьогодні поклали керівники району та міста, представники громадськості та учасники антитерористичної операції. Хвилиною мовчання вшанували вічну пам’ять тих, хто віддав своє життя,  відстоюючи ідеали добра і справедливості.   Біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні у міському парку культури в Малині відбувся молебень в пам'ять про загиблих учасників протестів.