Управління гуманітарної сфери Малинської РДА інформує

17 родин із різних міст, районів та об'єднаних територіальних громад Житомирської області взяли участь в обласному фестивалі «Мама, тато, я - спортивна сім'я».

Цьогоріч честь Малинського району на рівні області захищала сім'я Ковальчуків-Савчуків, яка за підсумками змагань представлятиме Житомирщину у Всеукраїнському фіналі, який відбудеться 24 серпня на майдані Незалежності в Києві.

До Всесвітнього дня здоров’я організовані змагання з боулінгу серед школярів району, які відбулися у Житомирі та проводились у двох вікових категоріях.   У змаганнях взяли участь 20 школярів Пиріжківського, Щербатівського та Слобідського навчальних закладів
     У молодшій віковій групі переможцями стали: Власенко Марія -І місце, Гаєвський Олександр – ІІ місце, Осипенко Богдан -ІІІ місце.
     У старшій віковій групі переможцями стали: Петренко Тетяна – І місце та Крилова Марія – ІІ місце.