Медичним сестрам – вітання й подяка

12 травня світова спільнота святкує Всесвітній День медичної сестри, який за ініціативою  Міністерства  охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України відзначається в нашій державі з 1997 року.

Малинська районна державна адміністрація  вітає медсестер з  професійним святом! Ваша щоденна робота вимагає неабиякої наснаги і душевних сил. Адже саме  на ваших плечах лежить  значна  частина лікувального процесу, піклування і догляд за хворими, нелегка місія людського милосердя та співчуття.

У ваше професійне свято зичимо вам міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, злагоди в робочому колективі і  достатку в родині, а також відмінного настрою, аби вміти з гумором та мудрістю підійти до складних життєвих ситуацій.

За сумлінну працю та високий професіоналізм медичні сестри МРТМО та КЗ "Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги" відзначені Подяками Малинської районної державної адміністрації та районної ради.