Голова РДА: важливо аби в школах дітям хотілося навчатися

«А тому інвестування  в освіту дітей має бути питанням №1 на порядку денному завжди» - продовжує думку голова Малинської райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук.

За останні роки вдалося значно покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів району. Але не менш важливим є питання  забезпечення дітей у школах комфортними та сучасними туалетними кімнатами. Наразі спрямовано  500 тисяч  освітньої субвенції на облаштування внутрішніх вбиралень в Малинівському НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів» та Луківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Для  створення належних умов навчання дітей в Новій українській школі на закупівлю  дидактичних матеріалів, сучасних меблів та комп'ютерного обладнання для початкових класів районних шкіл цьогоріч передбачено майже 850 тисяч гривень.

Також продовжується робота щодо підготовки класу географії в Українківській ЗОШ І-ІІІ ступенів згідно типового проекту класів природничих наук.

А учні  Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів новий навчальний рік розпочнуть в оновленому комп'ютерному класі, який буде доукомплектований 10 ноутбуками.