22 червня День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

О четвертій годині ранку 1941 року страшне слово „війна" увірвалося в життя людей. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Усіх охопило пронизливо-щемливе почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Схиляємося перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто віддав своє життя життя за Перемогу, хто  тепер відстоює наше право на свободу.

Всі вони навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

З нагоди пам’ятної дати в бібліотечних закладах району проводяться тематичні заходи, покладанням квітів  до пам'ятних місць вшанують героїв Другої світової війни в населених пунктах Малинщини.