Учасники бойових дій можуть безкоштовно отримати путівку та самостійно обрати заклад для оздоровлення

Учасники бойових дій можуть безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування, при цьому самостійно обравши заклад для оздоровлення.

Обмежень при виборі санаторію немає, це можуть бути заклади у Карпатах, біля моря або джерел з мінеральними водами.

Єдине – заклад повинен мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєння вищої або першої акредитаційної категорії, а також надавати послуги відповідно до медичних рекомендацій.

В путівку має бути включене проживання, триразове харчування, лікувально-діагностичні процедури. Перелік послуг може різнитися залежно від санаторію.

Термін перебування в санаторії складає 18-21 день.

Як отримати путівку?

Для одержання путівки потрібно перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Для цього необхідно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення УБД або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань в районах проведення АТО.

Обрати санаторій відповідно до медичних показників.

Орган соціального захисту перевірить заклад на відповідність встановленим вимогам та укладає тристоронній договір. Після проходження учасником бойових дій санаторно-курортного лікування, орган соціального захисту перерахує кошти санаторію за оздоровлення.

Безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування учасники АТО/ООС можуть один раз на рік.

За довідками щодо оздоровлення можна звернутися за тел. (0412) 47-47-61 або до органів соціального захисту за місцем реєстрації/проживання.

Вкладення:
Скачати цей файл (перелік.doc)перелік.doc418 Кб