Volkswagen Crafter поповнив автобусний парк відділу освіти РДА

Відтепер 13 шкільних автобусів курсуватимуть у напрямку навчальних закладів району. Комфортний підвіз  школярів та педагогів, без сумніву, забезпечить щойно придбаний  автобус Volkswagen Crafter на 22 місця. На його придбання спрямовано 800 тисяч гривень з державного та  місцевого бюджетів.

Радіють такому поповненню автопарку голова райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук та голова районної ради Михайло Левковець. Керівники району переконані в тому, що питання оновлення парку, забезпечення належного технічного стану шкільних автобусів має бути у полі постійної уваги,  аби діти на 100 % були забезпечені комфортним та безпечним підвезенням до навчальних закладів.     Цю думку поділяють  і депутати районної ради,  які другий рік поспіль інвестують кошти районного бюджету в програму «Шкільний автобус». Таким чином у 2018 році придбаний автобус Mercedes-Benz Sprinter та Volkswagen Crafter – у цьому році.