Пам'ять, увічнена в граніті …

Гранітне погруддя повного кавалера орденів Слави Михайла Степановича Венгеля нещодавно встановлене  на Алеї Слави у місті Малині.

Ініціювала його встановлення Устинівська громада, де народився, жив і помер Герой Другої світової війни, учасник штурму Берліна у складі 1-го Білоруського фронту. Після війни, у 1946 році,  Венгель М.С. повернувся у рідне село Устинівку, закінчив технікум та Житомирський педагогічний інститут. Працював викладачем української мови та літератури в Устинівській школі.

Депутати районної ради підтримали ініціативу устинівців і прийняли рішення увічнити пам'ять легендарного земляка.

За інформацією начальника управління регіонального розвитку РДА Осадчого О.В. погруддя виготовлено та встановлено коштом районного бюджету, при фінансовій підтримці депутата районної ради Костєрєва В.І. та депутата обласної ради Диняка С.В.