Сьогодні в Україні відзначають День Національної поліції України

Свято встановлено згідно з указом Президента від 4 квітня 2018 року. Саме цього числа 2015 року в Києві склав присягу перший штат патрульної поліції.

Колектив Малинського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУ Національної поліції з професійним святом вітали голова районної ради Михайло Левковець, заступник голови райдержадміністрації Володимир Сивко, перший заступник міського голови Петро Піковський, помічник народного депутата Павла Дзюблика Ольга Гура.

За відповідальне ставлення до службових обов’язків поліцейський Малинщини відзначили грамотами та подяками.

Малинська районна державна адміністрація вітає працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів  з професійним святом!

Міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі всім, хто стоїть на  сторожі зміцнення законності та правопорядку.