Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості

Результати розгляду пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 29,2118 га розташованої за межами населеного пункту на території Чоповицької селищної ради Малинського району, Житомирської області для розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року, в газеті «Малинські Новини» від 06 червня 2019 року та на офіційному веб-сайті Малинської районної державної адміністрації Житомирської області була оприлюднена інформація  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для земельної ділянки площею 29,2118 га розташованої за межами населеного пункту на території Чоповицької селищної ради Малинського району, Житомирської області для розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування.

У період з 06.06.2019 по 05.07.2019 року управлінням регіонального розвитку Малинської райдержадміністрації  (площа Соборна 6-а, м. Малин) приймалися письмові пропозиції (зауваження) громадськості стосовно проекту вищевказаного детального плану території.

Протягом зазначеного періоду письмових зауважень та пропозицій громадськості щодо внесення змін до містобудівної документації не надходило.

25 червня 2019 року у приміщені будинку культури смт. Чоповичі (вул. Кантемирівська, 13) проведено громадські слухання з обговорення проекту детального плану території.

За результатами обговорення визначено, що детальний план території земельної ділянки площею 29,2118 га розташованої за межами населеного пункту на території Чоповицької селищної ради Малинського району, Житомирської області для розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування, пройшов процедуру громадських слухань.