9 липня відкрився ХХІІ з’їзд молоді УЦХВЄ

Українська церква християн віри євангельської проводить ХХІІ з’їзд молоді ХВЄ, який традиційно розпочав свою роботу у липні на базі табору “Юність”, що поблизу Ворсівки на Малинщині. Цьогорічний захід має загальний девіз “Ви сіль землі, ви світло для світу”. Отож, метою заходу є піднесення біблійних цінностей в свідомості та щоденному житті української молоді.

Виступити з промовами та привітаннями учасників молодіжного форуму приїхали перший заступник голови районної державної адміністрації Кучинський О. П., старший єпископ Української церкви ХВЄ Михайло Паночко та керівник молодіжного руху Української Церкви Християн Віри Євангельської Іван Білик.

Такі щорічні з’їзди вже стали традиційними і приймають тисячі молодих християн не тільки з України, але й країн СНД, Західної Європи та Північної Америки.

Робота з’їзду триватиме до 14 липня.