Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

З початку 2019 року кар’єрні радники Малинської міської філії Житомирського обласного центру зайнятості забезпечили роботою півтисячі громадян

Про це повідомив директор Малинської міської філії Михайло Противень. Він зазначив, що завдяки впровадженню інституту кар’єрного радника цьогоріч працевлаштовано 559 осіб – це на 26 осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема, 428 клієнтів служби зайнятості працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного, 48 осіб направлені на професійне навчання.

Нагадаємо, що інститут кар’єрного радника впроваджено з 1 січня 2019 року. Це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри, з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Звернутись до кар’єрного радника можуть не лише безробітні, а й ті, хто не планує ставати на облік до центру зайнятості, а потребує лише підтримки в управлінні своєю кар’єрою чи у професійному розвитку.

Коментуючи функціональні обов’язки кар’єрних радників, Наталія Кучинська – заступник директора, технолог Малинської філії наголосила, що вони полягають, насамперед, у наданні допомоги громадянам усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема, здібності, навички, та у допомозі при складанні індивідуального плану надання послуг або плану працевлаштування. Такі фахівці покликані навчити громадян самостійно здійснювати пошук роботи, готуватися до співбесіди та створити ефективне резюме. Підтримка клієнтів у прийнятті рішень, пов‘язаних з кар’єрою, наприклад, консультування з розроблення довгострокового плану професійного зростання, мотивація задля досягнення визначених цілей, навчання клієнтів долати психологічні перешкоди та спонукання їх проявляти активну та відповідальну позицію – є також функціями кар’єрних радників.

З початку року фахівцями (кар’єрними радниками ) Малинської міської філії  Житомирського обласного центру зайнятості  працевлаштовано 559 осіб,   з яких більша частина,  а саме - 428  осіб  працевлаштовані реєстраторами до набуття статусу безробітного  та   131  особа з числа безробітних, а  48 осіб направлені на  професійне навчання.

Отже, як ми бачимо, процес працевлаштування все більше адаптується під потреби та можливості кандидатів. І все більше зусиль докладається для того, щоб зробити цей процес максимально швидким та ефективним.