Питання ремонту та утримання доріг на постійному контролі

Район щороку інвестує кошти в покращення дорожньої інфраструктури. Вже у цьому році із районного бюджету на поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг спрямовано більше як півмільйона гривень.

Напередодні пасхальних та травневих свят проведено грейдерування гравійних доріг в районі та поточний ремонт дороги Вишів-Свиридівка протяжністю 2,2 кілометри. У ході ремонтних робіт, які проводив ТК «Лазуріт», на зазначеній ділянці вирівняли дорожнє покриття та провели  його підсипку сумішшю щебеню та відсіву.

У травні проведений поточний ремонт  та експлуатаційне утримання автошляху Устинівка-Забране. Тут вирізали кущі та розчистили узбіччя, що дало можливість значно розширити дорогу. Дорожники фахово підійшли власне до облаштування проїзної частини дороги – дорога відтепер має серпоподібний вигляд, що дає можливість стікати дощовій воді.  Також провели ліквідацію глибоких  вибоїн на дорозі з використанням щебеневої суміші.

Триває ремонт комунальних доріг в населених пунктах району. За рахунок місцевого бюджету та спонсорських коштів відремонтована частина доріг  в селах Недашківської та Нововороб’ївської та сільських рад відповідно.

Наразі у рамках експлуатаційного утримання автомобільних доріг  ТОВ "Житомирський автодор" проводить ямковий ремонт  дороги "Черняхів-Малин-Людвинівка" від села Жабоч  у напрямку Малина. Автодорівці звітують про 3238,1 квадратні метри відремонтованого дорожнього покриття.