Основне питання – підготовка до роботи в осінньо-зимовий період

Ряд питань розглянуті  на нараді, що відбулася 14 серпня у райдержадміністрації, за участі керівництва району, селищного та сільських голів, а також керівників установ та служб району, начальників управлінь і відділів РДА.

Наразі важливим напрямком роботи органів місцевого самоврядування та виконавчої влади є підготовка об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. Про це говорили голова районної ради Михайло Левковець,  начальник віділу освіти райдержадміністрації Віталій Коробейник, директор територіального центру соціального обслуговування Марія Ребренюк.

У ході двогодинної наради озвучені та обговорені питання, а саме: пошук резервів для наповнення місцевих бюджетів, профілактика та попередження правопорушень у селах району, встановлення контролю за виїзною торгівлею, обмеження руху важковагових транспортних засобів, організація заготівлі картоплі для потреб лікарні, направлення психічнохворих громадян  на лікування, взяття на квартирний облік дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  сприяння в навчальних зборах бригади територіальної оборони, легалізація праці, упорядкування та ліквідація стихійних сміттєзвалищ, дотримання протипожежної безпеки.

Керівники територіальних громад мали змогу отримати інформацію та почути відповіді на запитання від заступника начальника відділення поліції Володимира Савченка, військового комісара  Вадима Філоненка, головного державного інспектора управління Держпраці в Житомирській області Валентина Сивка,  начальника  МРВ управління ДС НС Олександра Рощенка, в.о. начальника управління ГУ ДФС Ірини Назаренко, начальника управління гуманітарної сфери РДА Світлани Барановської, заступника управління праці та соціального захисту населення РДА Марини Комаревич, заступника начальника управління регіонального розвитку РДА Сергія Кириченка, головного лікаря МРТМО Валентини Швидун.