До уваги осіб постраждалих І-ї категорії внаслідок Чорнобильської катастрофи

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 „Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян ” громадянам віднесеним до категорії 1, необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Малинської РДА щодо заміни посвідчень на бланки нового зразка.

Для  заміни необхідно  подати документи, а саме:

- копію паспорта (1,2 сторінка та сторінка, на якій зазначено місце реєстрації (прописка);

- копію довідки МСЕК.;

- оригінал посвідчення категорії 1 та  вкладку до нього;

- фотокартку (3/4) – 1шт.;

-довідку про період проживання в зоні радіоекологічного контролю із обов’язковим зазначенням періоду 1986 -1993рр.

Наголошуємо, що з 1 січня 2020 року буде зупинено надання пільг та компенсацій передбачених ст. 20 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" по посвідченнях старого зразка з вкладками.

Більш детальну інформацію стосовно заміни посвідчень можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської РДА за адресою: м.Малин, вул.Тараскіна,5, каб.12, тел. 5-14-87, 5-33-18.