Учні шкіл району долучилися до обласного забігу «Шаную героїв. Біжу за героїв України»

У рамках заходів з нагоди Дня незалежності України  у селищі Гранітному управлінням гуманітарної сфери спільно з відділом освіти РДА організований забіг на честь загиблих Героїв за участі учнів місцевої школи  та учнів Нововороб’ївського, Українківського, Пиріжківського,  Малинівського навчальних закладів.

Усі учасники забігу, а це понад 70 дітей,  мали кольорові стрічки не випадково. Різнокольорові стрічки символізують загиблих Героїв, які у мирному житті були зовсім різними: мали різні професії, захоплення, мрії.

Почесними гостями заходу стали батько та сестра загиблого воїна Олександра Снітка, голова міськрайонної Спілки учасників та ветеранів АТО «Схід» Євгеній Сермукслис та представники цієї організації, голова Гранітненської селищної ради Микола Курса.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих героїв району та поклали квіти до пам’ятних дощок Олександра Снітка та Олексія Влодарського, адже кожен, з загиблих воїнів, залишиться у нашій пам'яті, вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців.