Робоча група вивчить причини виникнення маслянистих плям на Малинському водосховищі

21 серпня відбулося позачергове  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де в терміновому порядку розглянуте питання щодо виявлених на водному плесі Малинського водосховища плям невідомого походження.

Спільно з керівництвом Малинської міської ради було прийнято рішення, відповідно до якого фахівцями басейного управління водних ресурсів річки Прип’ять і  спеціалістами Малинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено відбір проби води на аналізи для встановлення причин виникнення маслянистих плям та їх можливого впливу на довкілля. Також створено робочу групу з питань вивчення причин забруднення води.

Державна районна  адміністрація дякує за співпрацю у цьому важливому для екології району питанні громадській організації «Громада рибалок Малинщини».