23 серпня – День Державного Прапора України

Стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів – таким є Державний Прапор України - головний символ нашої держави.

Офіційно синьо-жовте полотнище стало прапором України 18 вересня 1991 року, за рішенням Президії Верховної Ради України, а День Державного Прапора затверджений офіційним святом указом президента України  від 23 серпня 2004 року.

Саме в цей день, в 1991 році, в сесійний зал Верховної Ради України був внесений синьо-жовтий прапор.

Конституцією України 1996 року на законному рівні державним прапором країни затверджений "стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

Мільйони людей - творців своєї країни, її герої-захисники сьогодні піднімають Державний Прапор в містах та селах, розгортають його в військових частинах і на передовій.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх справах та помислах.