Малинщина відзначає свято Української Державності

Україна 28-й рік поспіль святкує День незалежності. 24 серпня  1991 року Верховна Рада тодішньої УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, з якого веде свій відлік сучасна Україна - така, якою ми її знаємо.

«Понад усе хочеться, щоб серця людей наповнювалися гордістю за нашу країну, прагненням до єдності та порозуміння» - зазначив голова адміністрації Дмитрій Кисельчук під час урочистого зібрання, що відбулося  сьогодні, 23 серпня, у великій залі райдержадміністрації.

Малинщина – це невелика частина нашої держави, а головний її скарб – працьовиті люди, які всупереч усім труднощам примножують честь рідного краю, дбають про могутність України.

З нагоди свята  грамотами та подяками Малинської районної державної адміністрації та районної ради відзначені учасники АТО, ряд  колективів та установ району.

Подарунки від керівництва району отримали 15 жінок-вишивальниць, які долучилися до виготовлення оберегу Малинщини – спільного рушника, який був презентований під час святкового концерту.

День незалежності України – це свято для кожного, в кого Україна в серці, в думках і мріях. А тому святкові заходи, приурочені Дню незалежності України,   проходитимуть у всіх куточках району.