29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Указом Президента України від 23.08.2019 № 621 встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що відзначатиметься щорічно 29 серпня.

У зв’язку з цим Малинська районна державна адміністрація звертається до керівників підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування, жителів Малинщини 29 серпня:

-  приспустити Державний Прапор України з траурною стрічкою;

- провести у селах та селищах району провести заходи з ушанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України;

- обмежити проведення розважальних заходів на території сіл та селищ району.