Вшанували земляків, які загинули захищаючи Україну

29 серпня вперше в нашій країні відзначається  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Упродовж 2014-19 років сотні жителів Малинщини пройшли  горнило війни і до сьогодні захищають суверенітет держави.  Дев’ять наших земляків віддали своє життя за наш спокій, за Україну, з честю і гідністю виконавши військовий обов’язок. Про це сьогодні говорили під час меморіальних заходів у Скуратах, Гранітному та Устинівці.

Герої не вмирають… Вони живуть вічно… Сьогодні разом з їх рідними та близькими розділяємо втрату та молимося за упокій їх душ.

Малинська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Царство небесне і вічний спокій їх душам.