У першу неділю вересня своє професійне свято відзначали підприємці

День підприємця в Україні згідно Указу Президента відзначається з 1998 року у першу неділю осені. З нагоди свята отримують вітання всі, хто  зумів організувати і успішно розвинути свою власну справу.

Цьогоріч, 28 серпня,  кращих суб’єктів господарювання відзначили   в Житомирській облдержадміністрації, де понад 50 суб’єктів підприємницької діяльності Житомирщини з нагоди професійного свята отримали відзнаки від керівництва області.

Трьох номінацій удостоєні кращі суб’єкти господарювання  Малинського району. А саме:

– «Кращий суб’єкт малого підприємництва»: ПП «Лівіна» (керівник Літвінова Наталія Леонідівна – на фото);

– «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»: ТОВ «Граніт ЛТД» (керівник Костєрєв  Віктор Іванович);

– « Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:  КП «Малинська районна друкарня» (керівник Терещенко Сергій Іванович).