На Малинщині розпочався новий навчальний рік

Сьогодні, 2 вересня,  у  школах району прозвучав перший дзвінок, який урочисто покликав за парти понад півтори тисячі учнів. З них 192-є  несміливих хлопчиків і дівчаток вперше переступлять шкільний поріг.

Є надія, що рік наступний, як і попередній, буде врожайним на нові успіхи у навчанні, перемоги та  здобутки.

Для цього спільними зусиллями державної влади та органів місцевого самоврядування проводиться модернізація та поповнення  матеріально-технічної бази навчальних закладів району.   Тільки за минулий рік у школах проведено ремонт, здійснено заміну котлів, вікон, покрівлі, підключення класів до мережі інтернет, відкрито боксерську залу, придбано туристичне спорядження та спортивний інвентар, на що загалом використано до 2 млн грн.

Розпочався процес впровадження Нової української школи. На ці цілі за рахунок коштів освітньої субвенції та співфінансування з місцевого бюджету у кожен перший клас були придбані одномісні парти, компʼютерне обладнання, дидактичний матеріал для забезпечення освітніх галузей  на суму  понад 700 тис.грн. У всіх кабінетах перших класів закладів освіти району створені куточки живої природи, обладнані осередки відпочинку з килимами, килимками-пазлами, мʼякими куточками, диванами, пуфами.

Для 572 школярів, що проживають за межею пішохідної доступності, було забезпечено безкоштовне підвезення до всіх закладів освіти й у зворотньому напрямі. Для цього було задіяно 11 шкільних автобусів із місцевого бюджету було виділено 2,9 млн. грн. Автобусний парк  відділу освіти упродовж року поповнився двома комфортабельними автобусами, на придбання яких спрямовано 1 млн. 600 тис. грн.

Створення комфортних умов для навчання та виховання дітей і надалі перебуватиме у полі зору, адже новий навчальний рік – рік  великих надій та очікувань.

Тож нехай він буде мирним і сонячним, несе добрий настрій у кожну школу і кожну родину!