День фізичної культури та спорту відзначили на Малинщині

Справжнє спортивне свято  влаштували управління гуманітарної сфери та відділ освіти  на базі  Пиріжківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів».

Учасників свята вітали господарі – Пиріжківській сільський голова Ігор Ярмоченко та  директор місцевого навчального закладу Олександр  Кабалюк.

Вчитель фізичного виховання Пиріжківського НВК Сергій Харченко провів відкритий Олімпійський урок на тему: «Фізкультура - це сила, фізкультура – це клас! Здоров’я і сила завжди буде у нас!». Цікавими були спортивно-музична композиція, яку підготували юні спортсмени, відкрите тренування з футболу,  естафети.

Вчителі фізичного виховання взяли участь у конкурсі «СпортDance», де відповідали на питання спортивної вікторини, провели музичні фізкультхвилинки з використанням спортивного інвентаря.

Подяками управління гуманітарної сфери райдержадміністрації відзначені вчителі фізичного виховання: Сергій Харченко, Галина Анісімова, Володимир Іщук, Юрій Ковальчук, Валентина Єрмоленко, Василь Андрієнко, Валентина Горбачук. «За сумлінну працю з виявлення, підтримки та розвитку спортивних здібностей школярів» - зазначила начальник управління Світлана Барановська.

На вихідних відбувся розіграш   ½  Кубка Малинського району з футболу –  зустрічалися    команди  «Колос»-«Каскад» та «Будівельник» -«Євро ПАК».