Кубок Анатолія Васильчука у футболістів лісоколеджу

Традиційно у вересні з нагоди Дня фізичної культури і спорту управлінням гуманітарної сфери спільно з відділом освіти Малинської райдержадміністрації проводиться турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті викладача Малинського лісоколеджу Васильчука Анатолія Леонідовича, який присвятив своє життя вихованню молоді, підготовці спортсменів високого рівня.

Позмагатися за кубок цьогоріч зібралися футбольні команди із 10 навчальних закладів району: Нововороб’ївського, Малинівського, Пиріжківського, Владівського, Ксаверівського НВК,   Гранітненської, Українківської, Головківської, Ворсівської ЗОШ та Малинського лісоколеджу.

Цьогоріч переможцями турніру, а відтак і  володарями кубка, стали   господарі поля - команда лісотехнічного коледжу. На ІІ місці та ІІІ місці – відповідно команди Пиріжківського НВК і команда Головківської ЗОШ І-ІІст.

Переможці та учасники турніру нагороджені дипломами, кубком  та спортивним інвентарем.