У вересні рік як розпочалася реконструкція районного Будинку культури

Продовжується реконструкція районного Будинку культури, яка розпочалася у вересні 2018 року. Цей проект  розрахований на 2 роки – 2018 і 2019, і оцінений у  33 млн грн.

У минулому році на реконструкцію РБК спрямували 5,6 млн. грн., з них 3,6 млн. грн. – кошти районного бюджету.  Співфінансування місцевого бюджету у розмірі від 10 %  є обов'язковою умовою Державного фонду регіонального розвитку, який бере на себе основну частину витрат.

Вже вдалося повністю замінити дах, утеплити приміщення, встановити  вікна, внутрішні сходи, демонтувати підлогу та зробити бетонну заливку, реконструювати перестінки всередині приміщення, провести каналізацію,  замінити електропостачання,  виокремити внутрішні вбиральні (фото).

На черзі - штукатурка стін у великій залі  приміщення та облаштування теплотраси.

У цьому році Державний фонд виділив на реалізацію проекту по реконструкції районного Будинку культури майже 26 млн. грн., які планується освоїти до кінця року.