Всесвітній день туризму відзначили у Луківській ЗОШ

Неабиякий заряд бадьорості отримали учасники Туристичних стартів у Луківській ЗОШ І-ІІІст., які проводилися  за ініціативи вчителя фізичного виховання цього навчального закладу Валентини Горбачук та  при підтримці управління гуманітарної сфери Малинської РДА.

За перемогу боролися чотири команди: «Драйв», «Кока-кола», «Пульс», «Мандрівники». Перед юними туристами завдання стояли досить різноманітні. Вони мусили показати  теоретичні знання  у складанні карти, розпізнаванні топографічних знаків, дати відповіді на запитання з історії та природознавства. Також вправлялися у вмінні в’язати вузли, проходженні лабіринту, техніці пішохідного туризму, що було найскладнішим завданням, та встановлювали намети.

Хоча завдання були досить складними і потребували певних навичок,  команди показали не лише волю до перемоги, але й гарні знання та ретельну підготовку. На результат впливали як швидкість  виконання, так і правильність виконання завдань.

Переможці - команда 11 класу «Мандрівники», та учасники змагань нагороджені дипломами та цінними подарунками за рахунок  коштів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 208-2020 роки.