Шановні освітяни!

У першу неділю жовтня традиційно наша країна відзначає свято людей, котрі живуть школою, працюють у ній, розуміють її проблеми, завжди шукають щось нове, пропонують актуальне і орієнтуються на майбутнє.

Малинська районна адміністрація щиро вітає багаточисельний колектив педагогів, вихователів та адміністративно-обслуговуючий персонал шкіл Малиншини з професійним святом – Днем вчителя!

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива заурожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Міцного здоров’я всім, великого задоволення від праці, людської подяки за добрі справи і вдячності від ваших вихованців.