Шановні працівники соціальної сфери Малинщини

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівника соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість людей, котрі потребують уваги і підтримки, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви не відвертаєтесь від них, а прагнете допомогти і підтримати кожного. Нехай служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.

Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів,  витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, снаги і завзяття в служінні людям!

Натхнення Вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!