Святкові заходи до Дня працівника соціальної сфери

Напередодні професійного свята у залі засідань райдержадміністрації  вітали працівників соціальної сфери Малинщини.

З вітальним словом та словами вдячності за сумлінне виконання професійних обов'язків, за благородство душі, чуйність і терпіння до працівників соціальної сфери звернулися перший заступник голови Малинської райдержадміністрації Олексій Петрович Кучинський та голова районної ради Михайло Савелійович Левковець.

Чимало працівників даної галузі за сумлінну працю  у сфері соціального захисту населення були відзначені Грамотами та Подяками районної державної адміністрації та  районної ради.

Почесною грамотою департаменту  праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та обласної ради  профспілки працівників соціальної сфери України відзначено працівника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району Яковенко Юлію Юріївну.

Напередодні Почесною Грамотою Житомирської облдержадміністрації була нагороджена директор Малинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Гангалюк Лідія Іванівна.

Подяку від Житомирського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді отримала начальник відділу соціальної роботи Малинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марія Михайлівна Єщенко.

Зі святковою програмою для присутніх виступили творчі колективи та сольні виконавці Малинщини.