Святкові заходи до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в приміщенні Малинської центральної районної бібліотеки ім.В.Скуратівського відбулись урочистості з нагоди цього свята.

Вітали працівників культури Малинщини перший заступник голови Малинської райдержадміністрації Олексій Петрович Кучинський, голова районної ради Михайло Савелійович Левковець, начальник Управління гуманітарної сфери Малинської райдержадміністрації Світлана Вікентіївна Барановська.

З нагоди свята Грамотою Малинської районної ради та Малинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, особистий внесок у відродження українських традицій нагороджено:

Артеменко  Любов Миколаївну  - художнього керівника фольклорно-етнографічних колективів «Журавка», «Україночка», «Любовчанка»,

Котлубовську Аллу Дмитрівну -   завідуючу Малинівською сільською  бібліотекою,

Максименко Ірину Анатоліївну - методиста І категорії КЗ «Районний будинок  культури» Малинської районної   ради,

Матяш Людмилу Антонівну - завідуючу відділом обслуговування КЗ «Малинська центральна районна бібліотека ім.В.Скуратівського» Малинської районної ради,

Нагорну Людмилу Петрівну - директора Головківського будинку культури.

Подякою Малинської районної ради та Малинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, особистий внесок у відродження українських традицій та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначено:

Ліхтаренко Ольгу Василівну - головного бухгалтера КЗ «Районний будинок культури «Малинської районної ради»,                 Мельниченко Надію Львівну - завідуючу Головківською сільською бібліотекою,

Марчук Галину Василівну - завідуючу Дібрівським клубом,

Прокопенко Ніну Яківну     - завідуючу Федорівською сільською бібліотекою,

Панічева Вячеслава Веніаміновича - водія КЗ «Районний будинок культури» Малинської районної ради,

Олійника Олександра Олександровича - бібліотекаря І категорії КЗ «Малинська центральна районна бібліотека ім.В.Скуратівського» Малинської районної ради,

Чайку Лесю Миколаївну - завідуючу Щербатівською сільською бібліотекою, яку також нагороджено Дипломом Профуспіху року.

Для присутніх звучали номери виконавців  районного будинку культури. Окрасою свята став виступ талановитої Яни Остапенко з Федорівки.

Для учасників свята свою виставку ляльок представила народна майстриня з Овруча Ірина Тюріна.

На завершення заходу працівники культури із задоволенням долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту.