Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро і сердечно вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським Днем  працівників культури та аматорів народного мистецтва!
       Cвоєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте Малинщину, примножуєте її успіхи і досягнення. Ви даруєте радість душі, наповнюєте високими і світлими почуттями, вчите розуміти прекрасне. Завдячуючи Вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і оплесків викликає ваша робота. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку - це запорука подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Бажаємо Вам весни в душі, творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей. Нехай у вашому особистому житті розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.
       Хай здійсняться всі Ваші життєві надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Перший заступник голови адміністрації             Олексій КУЧИНСЬКИЙ