Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

14 листопада відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників сільського господарства України в актовому залі Малинської райдержадміністрації.

Зі словами подяки за плідну працю до працівників цієї галузі звернулись перший заступник голови Малинської райдержадміністрації Кучинський Олексій Петрович, голова районної ради Левковець Михайло Савелійович та Брикова Тетяна - помічник народного депутата України Андрія Пузійчука.

З нагоди свята та за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Подякою обласної державної адміністрації відначено директора ТОВ «Ксант-2» Котлярського Бориса Ісааковича, Подякою голови обласної ради відзначено директора ТОВ «Українка Агро» Ріпенка Андрія Васильовича.

Під час заходу Грамотою Малинської районної ради та Малинської районної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу та з нагоди професійного свята були нагороджені:

Савченко Сергій Анатолійович  -  тракторист –машиніст ФГ «Слава Полісся»,

Костюченко Алла  Вікторівна  -    бухгалтер-касир ТОВ «Моулін-Агро»,

Контефт Володимир Вікторович - тракторист–машиніст ТОВ «Українка Агро».

Подякою Малинської районної ради та Малинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу та з нагоди професійного свята відзначено:

Дученка Олександра Васильовича  -  водія ФГ «Слава Полісся»,                     Деняченка Василя Васильовича - оператора систем зрошення ТОВ «Овочева технологічна компанія»,

Лакея Івана Васильовича - тракториста –машиніста ТОВ «Пегас Агро»,

Маєвську Катерину Іванівну – комірника ТОВ «Гранум Плюс»,

Левічева Дениса Геннадійовича - тракториста –машиніста ТОВ «Ксант-2»,

Мирутенко Олександру Олександрівну - бухгалтера ТОВ «Городок Агро»,

Плотницького Святослава Тимофійовича – оператора по зберіганню сільськогосподарської продукції Поліської дослідної станції ім. О.М.Засухіна Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України.

Також на святі були вручені короваї та Подяки від народного депутата України Андрія Пузійчука за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Житомирської області представникам Малинщини:

Махорту Олександру Віталійовичу - трактористу ТОВ «Ксант-2»,

Кучинському Сергію Івановичу – директору приватного (приватно-орендного) сільськогосподарського підприємства  «Малинівське»,

Ярошенку В`ячеславу Петровичу – керівнику фермерського господарства «Слава Полісся».

Позитивний настрій своїми виступами присутнім дарували гурт «Карат», дует «Берізка» та аматори народного мистецтва з Любович та Українки.