Семінар з представниками управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування.

14 листопада у Великій залі Малинської  райдержадміністрації відбувся семінар представників  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області з бухгалтерами та головами комісій по соціальному страхуванню  підприємств і установ міста Малина та Малинського району.

Перед присутніми виступили начальник Малинського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Гаєвська Ю.О. та спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Мельник Л.І.  На семінарі були  розглянуті  питання щодо нарахування та виплати по листках непрацездатності  застрахованим особам. З метою недопущення помилок при нарахуванні лікарняних з тимчасової втрати працездатності представниками фонду були надані роз`яснення за результатами  перевірок, проведених Малинським відділенням.