Семінар представників Малинської райдержадміністрації та районної ради з сільськими, селищним головами.

15 листопада у Великій залі Малинської райдержадміністрації відбувся семінар за участю першого заступника голови Малинської райдержадміністрації Кучинського Олексія Петровича, голови районної ради Левковця Михайла Савелійовича, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських та селищного голів.

На початку заходу голова районної ради представив присутнім нового начальника Малинського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, підполковника поліції Магалецького Віталія Юлійовича.

На семінарі були розглянуті наступні питання:

-  про підсумки роботи соціальної та економічної сфери району у 2019 році та завдання на 2020 piк,

- про співвпрацю селищного та сільських голів з районною державною aдміністрацією та районною радою в частині виконання делегованих повноважень,

-  про хід опалювального сезону та зимове утримання доріг,

-  про функціонування освітніх та медичних закладів району,

-  про формування бюджетів на 2020 piк,

-  про формування мобілізаційного плану району та приписку до призовних дільниць,

- про виконання постанови Кабінету міністрів України від 09.03.1999 №ЗЗ9 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади»,

-  про монетизацію пільг,

-  про виконання Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»,

-  інші питання.