Діти Малинщини взяли участь у обласному мистецькому конкурсі-фестивалі родин «Увага дитині - успіх країні»

З метою підтримки талановитих, творчих родин Житомирщини, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння реалізації їх творчих задумів благодійною організацією «Благодійний фонд «Надія Є» спільно зі службою у справах дітей облдержадміністрації проведено ряд заходів.

Зокрема, 19 листопада відбувся обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині - успіх країні» в приміщенні Коростенського міського Палацу культури ім. Т.Шевченка, де взяли участь і представники Малинського району.

В номінації «Хвилина слави» діти з прийомної сім’ї Волосовська Олександра та опікунської сім’ї Сологуб Дарина, Колупайло Софія і Колупайло Катерина виконали пісні на слова Валерія Лісовського «Віра» та «Сміливі дівчата» гурту «Казка». Організатори конкурсу відмітили всіх учасників, нагородивши їх медалями, дипломами та солодкими подарунками.