Заходи до Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи, що відзначається щороку 21 листопада, встановлений з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Відкрите тримісячне протистояння між владою та активістами призвело до численних людських жертв. Ці події назавжди змінили історію українського сьогодення. Традиційно 21 листопада люди віддають шану загиблим під час Революції Гідності.

В цей день відбулось покладання квітів до пам`ятного знаку  Героям Небесної Сотні в Малинському міському парку культури та відпочинку за участю представників Малинської райдержадміністрації, Малинської районної ради та Малинської міської ради.

Як зазначив перший заступник голови Малинської райдержадміністрації Олексій Петрович Кучинський під час вшанування річниці початку масових акцій протесту, що відбулися під час Революції Гідності, потрібно пам`ятати про загиблих героїв, гідно вшановуючи їх подвиг та пам`ять про них. Крім того, переважним на даний час є усвідомлення перспектив розвитку України, зумовлених вірою громадян в себе і свою державу, волею людей об`єднуватися і перемагати, cкористатися здобутим шансом будувати процвітаючу європейську країну. Також необхідна консолідація суспільства, об`єднання зусиль влади,  суб’єктів політичного процесу та громадськості для подолання складних викликів і загроз.