До уваги пільговиків!

Управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації інформує, що  відповідно   до   постанови   Кабінету   Міністрів  України  від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» АТ “Ощадбанк” інформує пільговика протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за дані послуги.

Отже, пільговикам, які надали органам соціального захисту населення за місцем отримання пільг інформацію про номер мобільного телефону, АТ “Ощадбанк” щомісяця надсилатиме смс-повідомлення про перерахування коштів підприємствам – надавачам житлово-комунальних послуг за надані пільги. Зокрема, у смс-повідомленні зазначається загальна сума нарахованих пільг та сума, яку необхідно доплатити пільговику по кожному виду послуг.

Приклад. Відповідно до платіжок за жовтень п.р., надісланих підприємствами- надавачами комунальних послуг пільговику, сума до сплати становить 723,58 грн., а саме:

- постачання теплової енергії (опалення)    - 200.00 грн;

- централізоване водопостачання                 - 181,44 грн;

- постачання електричної енергії                  - 233,64 грн;

- постачання природного газу                       - 108,5 грн.

У смс-повідомленні, надісланому АТ “Ощадбанк” пільговику, міститься наступна інформація:

Dobruy den. Pilga 481.44 ne

pokryla Elektrika 133.64. Gaz

108.50 Detali v kabineti

Оскільки пільга нарахована громадянину у розмірі 481,44 грн, , тому перерахування держаних коштів АТ“Ощадбанк” буде здійснено наступним чином:

в повному обсязі плата за опалення – 200.00 грн.;

за водопостачання                               - 181,44 грн.;

та частково за електропостачання     - 100,0 грн.;

Залишок за спожите електропостачання у сумі 133,64 грн. та за газопостачання в сумі 108,5 грн. пільговик оплачує самостійно.

Детальну інформацію щодо розрахунків за надані пільги по організаціям- надавачам житлово-комунальних послуг можна отримати, зареєструвавшись у веб-кабінеті на сайті АТ “Ощадбанк”.