Увага! Головне управління статистики у Житомирській області інформує

Шановні респонденти міст та районів  Житомирської області!

У зв'язку  з реалізацією плану дій Уряду  щодо реформування органів  державного управління та оптимізацією структури територіальних органів  державної статистики з 1 січня 2020 року припиняють діяльність відокремлені підрозділи статистики у містах та районах Житомирської області. Усі форми державних статистичних спостережень та фінансову  звітність Вам пропонується подавати:

- в електронному  вигляді  (детальна інформація розміщена на сайті Головного управління статистики у Житомирській області www.zt.ukrstat.gov.ua у розділі "Електронна  звітність".

Подання звітів системою електронної звітності можливе із застосуванням  програмного забезпечення: M.E. Doc, Cota, 1С-Звіт. Звіт.Оператор, Арт-Звіт.Pro,iFin,Соната, Приват 24 для бізнесу,REPORT,FREDO Звіт.

Окремо звертаємо Вашу увагу  на безкоштовний сервіс для електронного звітування "Кабінет респондента", який розміщено на сайті Головного  управління та Держстату.

- на паперових носіях (нарочним або поштою) на адресу Головного  управління статистики у Житомирській області:

10003,м.Житомир, вул.Миколи  Сціборського, 6а, каб.№212; тел.:(0412) 22-19-53, 22-46-55

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для отримання переліку форм  державних статистичних спостережень, за якими повинно звітувати  Ваше підприємство у поточному році, пропонуємо скористатися спеціальним сервісом "Пошук за кодом ЄДРПОУ", що розташований на головній сторінці нашого сайту. Бланки форм державних статистичних спостережень, які у разі потреби можна роздрукувати, представлено в розділі "Респондентам" підрозділі "Альбом форм державних статистичних спостережень". Терміни подання форм статистичної і фінансової звітності представлені у зручному форматі в рубриці "Календар подання форм  державних статистичних спостережень та фінансової звітності".

Звертаємо увагу, що отримати відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Житомирській області можливо буде також за вищезазначеною адресою Головного управління статистики у Житомирській області. Довідкову інформацію з цього питання можна отримати за тел.:(0412) 22-92-77.

Дякуємо за порозуміння та подальшу співпрацю!