Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Афганістан: подвиг, біль, пам'ять

14 лютого  на Малинщині  пройшов мітинг – реквієм до Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. З кожним роком  все далі і далі історія віддаляє нас  від років афганської війни. З гіркотою  у душі й болем у  серці звучали слова вдячності учасникам бойових дій. Хвилиною мовчання  присутні вшанували  пам'ять воїнів -  афганців  та тих, хто не повернувся  з жорстокої  війни.

З нагоди цієї пам’ятної дати в Малинській Центральній районній бібліотеці оформлено і презентовано виставку-спогад: «Миттєвості подвигів воїнів-інтернаціоналістів». До уваги користувачів представлена підбірка художньої літератури на сторінках якої відображені історичні події, поезія, спогади солдатів і офіцерів які пройшли Афганістан. Адже дуже важливо знати правду – гірку, важку, таку, якою вона була. Ця війна стала важким випробуванням і трагедією для сотен тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, друзів…

Священною є пам’ять про мужність і героїзм цих хлопців. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку!