Семінар з головами місцевих рад

У Малинській районній державній адміністрації, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія КИРИЧЕНКА, за участі голови Малинської районної ради Михайла ЛЕВКОВЦЯ, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, перевізників ФОП СТОЛЯР О. та РАФАЛЬСЬКОЇ Т.,   пройшов  семінар із   селищним, сільськими  головами.

На порядку денному розглядались  питання: про пільгове перевезення та компенсаційні  виплати; про забезпечення взаємодії при наповненні місцевого  бюджету; про орендну плату  за земельні  ділянки; про заходи щодо запобігання  підвищення  рівня пожежної  безпеки об'єктів комунальної власності; про запровадження  послуги патронату над дитиною;про шляхи вирішення  забезпечення питною водою населення.

В ході семінару відбулося активне обговорення вищевказаних  питань. Також було  зосереджено увагу присутніх  та надано  відповідні  рекомендації  сільським головам  щодо дотримання заходів профілактики коронавірусної інфекції та не   піддаватися паніці жителям району.
       На завершення Сергій КИРИЧЕНКО подякував присутнім за конструктивний діалог та висловив сподівання, що ця зустріч принесе вагомі результати з питань, що розглядались.