При Малинській райдержадміністрації створено тимчасову протиепідемічну комісію

В  Малинській районній державній адміністрації створено тимчасову  протиепідемічну комісію   щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID – 19. 16 березня 2020 року відбулось перше засідання, під головуванням заступника голови  райдержадміністрації, голови комісії Кучинського О.П..

Олексій Петрович наголосив присутнім про те, що головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 16 березня 2020 № 60 «Про затвердження  складу тимчасової  районної  протиепідемічної комісії  при райдержадміністрації щодо запобігання занесенню і поширенню випадків СОVID -19» та затверджено її склад.

На порядку денному  розглянуто питання  «Вжиття заходів щодо недопущення поширення короновірусу на території Малинського району Житомирської області та недопущення паніки серед населення "

В ході роботи комісії Гвоздецький  В.Ф., начальник Малинського  районного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, зазначив про те, що жителі району не повинні, в першу чергу,   поширювати   паніку  та  прибігати  до  дій  щодо  самоізоляції. Бути уважними  до свого здоров'я та  дотримуватися  профілактики.

Комісія вирішила:

1. Тимчасово обмежити доступ до державний установ, прийом громадян здійснювати дистанційно.

Рекомендувати:

2.2. керівникам установ, організацій, підприємств  усіх форм власності:

- скасувати проведення міжнародних зустрічей;

- обмежити відрядження по Україні та за її межами;

- при можливості перевести працівників на дистанційну форму роботи;

- вжити заходів з дизенфекції;

- релігійним громадам, які  діють на теринах району   обмежити доступ до відвідування  культових приміщень.

2.3. Депутатам всіх рівнів обмежити прийом громадян та тимчасово скасувати зустрічі з великою кількістю чоловік.

2.4. Районній, селищній,  сільській радам  відмінити проведення сесій, у разі необхідності проводити в закритому режимі.

2.5. Голові об’єднаної територіальної громади смт.Чоповичі (Філоненко М.М.), головам селищної, сільських рад   забезпечити проведення якісної роз’яснювальної роботи з населенням.

2.6. Головним  лікарям КНП «ЦПМСД Малинської міської ради» (Андрійцеву О.М.), КНП «Малинська міська лікарня Малинської міської ради» (Копилова А.В.), старшому фельдшеру КНП «Малинське - пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги» ( Примаченку В.М.)  забезпечити контроль за станом готовності лікувальних закладів, здійснювати роз’яснювальну роботу з медичним персоналом та громадськістю через ЗМІ.

Начальнику ЦНАП (Лосенко Ю.В.) забезпечити своїх працівників засобами індивідуального захисту.

Рекомендувати начальнику Малинського ВП Коростишівського ВП ГУ НП у Житомирськкій області перести на посилений режим несення служби та забезпечення громадського поряду. Особовий склад забезпечити  засобами індивідуального захисту.