До уваги жителів Малинщини!

Сьогодні, коли надзвичайно важливими є висока свідомість,   дбайливе ставлення до себе та один до одного, прошу Вас дотримуватись усіх рекомендацій, які дозволять Вам уберегти своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.

З метою  недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Малинського району Житомирської області переконливо прошу вжити заходи для самозахисту, а саме:

- обмежити відвідування закладів із масовим скупченням людей;

- не забувати про елементарні правила безпеки: мийте руки з милом, користуйтесь індивідуальними засобами захисту (масками, антисептиком тощо), особливо після відвідування громадських місць.

Звертаюся в першу чергу до тих, хто перебував на роботі, або подорожував країнами Європейського союзу та повертається або повернувся в Україну! Всі ми бачимо, що епіцентр епідемії коронавірусу COVID-19 знаходиться в таких європейських країнах, як Італія, Німеччина, Чехія, Польща.
   Тому, прошу Вас - уважно спостерігайте за станом свого здоров’я, при перших ознаках захворювання (висока температура, сухий кашель тощо ) невідкладно звертатися до свого сімейного лікаря та виконувати його вказівки.

Нагадую, що коронавірус COVID-19 не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є лише в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 метра.

Епідемію можна зупинити!

Із інформацію щодо поточної ситуації з поширенням коронавірусної інфекції можна ознайомитися на офіційному вебсайті Малинської райдержадміністрації.

Телефон райдержадміністрації : (04133)51148