Увага! Попередження про ймовірне погіршення погодних умов

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про ймовірні надзвичайні ситуації або ускаладнення погодних умов 23 березня 2020 року , а саме: передбачаються опади -  мокрий сніг з дощем, лише на півдні та південному сході країни переважатимуть дощі. Температура повітря - вночі 0-5 градусів морозу, у південній та східній частинах країни 1-6 градусів тепла; вдень 3-8 градусів тепла, у західних та північних областях від 1 градусу морозу до 4 градусів тепла.

Картинки по запросу "картинки про погіршення погодних умов"

Враховуючи прогноз погодних умов та стан природної і техногенної безпеки, протягом прогнозованого періоду ймовірне виникнення  ускладнень або надзвичайних ситуацій

природного характеру:

- медико-біологічних НС (задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення Служба порятунку закликає громадян дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями; також зберігається високою ймовірність виникнення випадків отруєнь людей, у тому числі і чадним газом)

техногенного характеру:

НС на транспорті (особливо автомобільному, спричинених порушенням правил дорожнього руху);

-НС, пов’язаних із пожежами та вибухами (у тому числі на вибухо-, пожежонебезпечних об'єктах, особливо у будівлях житлової призначеності, внаслідок порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів та пічного опалення);

НС в системах життєзабезпечення (у тому числі на каналізаційних системах та системах гарячого водо- та теплопостачання).

Інформацію №26/7-13 від 17.03.2020 підготовлено відділом моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям на основі прогнозів Гідрометцентру і прогнозних сайтів мережі Інтернет.