Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на 22 березня

Станом на 10:00 22 березня в Україні 47 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 6 нових випадків, усі вони – у м. Київ.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

- Чернівецька область – 25 випадків (1 летальний, 1 одужання)

- Житомирська область – 2 випадки (1 летальний)

- Київська область – 4 випадки

- Донецька область – 1 випадок

- Дніпропетровська область – 2 випадки

- Івано-Франківська область – 2 випадки (1 летальний)

- Львівська область -1 випадок

-Тернопільська область – 1 випадок

-м. Київ – 9 випадків

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 22 березня 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 81 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 531 повідомлення про підозру на COVID-19.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Із сайту облдержадміністрації.