Шановні громадяни!

Картинки по запросу "картинки про перелік адмін послуг"

Нагадуємо Вам про те, що з 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин та низка інших обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу.

Міністерство цифрової трансформації України підготувало перелік адміністративних послуг, які можна отримати у ЦНАП за невідкладних обставинах під час карантину. Відповідну постанову було ухвалено Кабінетом Міністрів 20 березня 2020 р. Інші адміністративні послуги надаватимуться з урахуванням епідеміологічної обстановки на відповідній території.

Водночас,  Міністерство закликає громадян України утриматися від відвідування ЦНАП та інших надавачів послуг у період карантинних заходів без нагальної потреби або при симптомах ГРВІ, грипу чи корона вірусу.

Щодо затвердженого Кабміном нового (тимчасового) переліку адміністративних послуг, у відділі надання адміністративних послуг та державної реєстрації Малинської районної державної адміністрації надається така послуга, як вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25 чи 45 років.