Малинський районний центр соціальних служб вдвідав прийомні сім'ї

В Міжнародний День сім'ї  Малинський районний  центр соціальних служб  вітає прийомні сім'ї.  Рік теперішній не став виключенням. До кожної родини в цей день  завітала директор  центру Лідія Гангалюк,  з побажаннями   міцного здоров”я, взаєморозуміння, достатку, сил і натхнення, які допомагають  впродовж всього життя долати життєві труднощі. Адже, саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

В Малинському районі  здійснюється соціальний супровід  трьох  прийомних сімей, в яких  підростає семеро  дітей. Кожен з прийомних синів та дочок від минулорічної зустрічі мали свої здобутки і радо поділилися ними, а прийомні батьки щиро пишаються своїми сім'ями.

Сьогодні пріоритетом  держави є виховання дітей  в сім’ї. Адже для гармонійного розвитку дитини потрібна сім’я, у якій формуються позитивні емоційні стосунки, забезпечується догляд та виховання відповідно до віку, індивідуальних потреб і можливостей  дитини, вибудовуються  її світогляд та моральні орієнтири.

Малинський районний центр соціальних служб завжди готовий підтримати ваше бажання стати прийомними батьками або патронатними вихователями!