«Велике будівництво» на Малинщині

В рамках Всеукраїнського проєкту "Велике будівництво" в районі реалізуються проекти:  «Капітальний ремонт районного будинку культури за адресою: Житомирська  область, м.Малин, вул.Грушевського,16 та  реконструкція незавершеного будівництва під дитячий садок в смт. Чоповичі. Після вимушеної перерви,  підрядники  відновили  роботи над вищевказаними об'єктами. 15 травня 2020 року на позачерговій сесії Малинської міської ради прийнято рішення про визначення статсусу КЗ "Районний будинок культури" Малинської районної ради як об'єкта спільного користування територіальних громад міста Малина, сіл, селищ Малинського району та про співфінансування з міського бюджету проєкту реконструкції  районного будинку культури в сумі 1,5 мільйона гривень.